Përshtatës LAN Hamlet USB 3.0 HNU3GIGA

3,900 L

In stock

Krahaso

Përshtatësi i USB 3.0 në Gigabit LAN lejon që kompjuteri juaj të lidhet menjëherë me një rrjet 10, 100 dhe 1000Mbps thjesht përmes një porte USB. Përshtatësi është i pajtueshëm me desktopin dhe notebook dhe kombinon ndërfaqen e rrjetit Gigabit me performancën e ndërfaqes USB 3.0 deri në 5 Gbps.

  • Ndërfaqja e të dhënave: USB 3.0 (e përputhshme me USB 2.0 / 1.1)
  • Ndërfaqja e rrjetit: RJ45
  • Funksion automatik në 10/100/1000 Mbps
  • Standardet e rrjetit: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-TX
  • Mbështet standardin Ethernet me efiçiencë të energjisë IEEE 802.3az
  • Përmasat e produktit : 74 x 25 x 15 mm
  • Gjatësia e kabllit: 14.5 cm
  • Sistemi operimit : Windows 7/8/10, Mac OS 10.5, Linux (kerneli 2.6.14)

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu