Adj Kufje & Altoparlant 2 në 1 Bluetooth BK

4,600 L

In stock

Kufje dhe altoparlantë 2 në 1 ADJ Bluetooth® – mikrofon dhe kontroll të volumit – Bluetooth® – NFC – AUX – Radio FM – kartë Micro SD – E pajtueshme me iPhone / Smartphone / iPad / Tabletë – Black

Krahaso

2 in 1

Speaker & Headset

Bluetooth®

Versioni 4.2 garanton cilësi maksimale të zërit dhe një lidhje deri në 10mt

Additional information

Versioni Bluetooth

4.2

Frekuenca

20-20KHz

Ndjeshmëria e kufjeve

> 90db

Kapaciteti baterise

350mAh

Koha e karikimit

2 orë

Funksionet

Bluetooth® / NFC / FM radio / kartë Micro SD / Audio in

Ngjyra

E zeze

Kategori

Adj Kufje & Altoparlant 2 në 1 Bluetooth BK

4,600 L

Add to Cart