ADJ Mouse USB 3D Slim Optik 1000 DPI

700 L

In stock

Mouse USB ADJ MO110 – 3D Slim Mouse – Teknologjia Optike 1000 DPI – Black

 

Krahaso

Dizajn kompakt

Dizajn kompakt dhe elegant, i lehtë për tu perdorur falë dimensioneve të tij të vogla

USB 2.0

Përputhshmëri universale e garantuar me standardin usb 2.0

Plug & Play

Pajisja e instalimit automatik, nuk kërkohet asnjë drejtues instalimi, thjesht bashkojeni mouse në PC dhe filloni të përdorni

Additional information

Tipi

3D Optical Slim Mouse

Nderfaqja

USB 2.0

Rezolucioni

1000 DPI

Numri i klikimeve

1 million

Gjatesia kabellit

1.5 m

Ngjyra

E zeze

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu