All in one Acer 27″ i5-8250U 512 SSD 8G Ram

119,900 L

In stock

Kompjuter All in one Acer 27″ i5-8250U 512 SSD 8GRam , tastierë dhe mouse Wireless

Krahaso
SKU: C24-865-UA91 Category: Tags: , ,

All in one Acer 27″ përmban të gjitha tiparet thelbësore të informatikës që ju nevojiten në një dizajn ultra të hollë dhe të kursimit të hapësirës që është i thjeshtë për t’u përdorur, funksional dhe duket bukur në tryezën tuaj. Ekrani Full HD prej 23.8 inçësh është intuitiv dhe i pajisur me Windows 10, dhe të gjitha parametrat e dëshiruara  funksionojnë me shpejtësi falë përpunimit quad-core.

 

Acer C24-865 All in One 23.8" Full HD 8th Generation Intel Core i5

 

Eleganca dhe stili në maksimumin e vet pasi ky ultrathin All-in-One — me procesorin e tij të fuqishëm të gjeneratës së 8-të Intel Core i5 dhe lidhjen e shpejtë wireless— siguron performancë të mahnitshme dhe argëtim maksimal. Shijoni një përvojë argëtuese dhe të qartë në ekranin Full HD me kënd të gjerë shikimi, ekran mbrojtës special për të zvogëluar tendosjen e syve dhe tinguj jashtëzakonisht të mahnitshëm.

Acer C24-865 All in One 23.8" Full HD 8th Generation Intel Core i5

 

Kompjuteri Acer All in one siguron një përvojë të qetë në internet me shpejtësi lidhjeje që shkojnë deri në tre herë më shpejt se brezat e mëparshëm, pa pasur nevojë për lidhje kabllore.

Acer C24-865 All in One 23.8" Full HD 8th Generation Intel Core i5

Additional information

Marka

Acer

Sistemi‎‎‎ Operimit

Windows 10

Processori

i5-8200U

Ekrani

23,8´´

Rezolucioni

1920 x 1080

Ram

4GB DDR IV

Hard Drive

1TB, HDD

Nderfaqe/Porta

bluetooth, Ethernet, USB

KEYBOARD / MOUSE

wireless keyboard/mouse

Ngjyra

Gri

Power Supply

64W

Publikime ne Instagram

    No access token

Kategori

All in one Acer 27" i5-8250U 512 SSD 8G Ram

119,900 L

Add to Cart