Boje Canon BCI-15 BK

1,800 L

In stock

Canon eshte nje nder markat lider ne tregun boteror duke ofruar nje game te pafundme produktesh persa i perket imazhit dhe teknologjise.Bojrat Canon jane te duhurat ne perdorimin e pajisjeve teknologjike per sa i perket cilesise dhe profesionalizmit mjaft te larte duke siguruar efikasitet maksimal.

 

Krahaso
SKU: 8190A002 Category: Tags: ,

Perputhshmeria :

  • iP90
  • iP70
  • i80

Additional information

Marka

Canon

Modeli

BCL-15 Black

Ngjyra

Zeze

Pesha

5.3ml

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu