Printer Epson AL-M320DN

22,800 L

Out of stock

Krahaso
SKU: C11CF21401 Category: Tags: , ,

WorkForce AL-M320DN

Ideale për grupe pune më dinamike që duan shtypje me kosto të ulët, ky printer ofron shtypje fleksibël, me cilësi të lartë me shpejtësi të lartë. Lidhja me Gigabit Ethernet dhe emulimet PCL6 dhe PostScript 3 sigurojnë një nivel të lartë integrimi. Për më tepër, tonerët me prodhim të lartë ndihmojnë për të mbajtur kostot e shtypjes.

Produktivitet i lartë dhe më pak probleme të personelit

Me një shpejtësi të shtypjes deri në 40 ppm dhe një kohë të nxirjes në faqen e parë më pak se 6.4 sekonda1, ky printer siguron shpejtësi të lartë, madje edhe me një rezolutë prej 1,200 1200 dpi. Zbuloni avantazhet e lehtësisë së ndarjes midis grupeve të punës me lidhjen e integruar të Gigabit Ethernet dhe mundësinë e zgjedhjes nga një larmi mediash, nga A4, A5, A6 te shkronjat e letrave, zarfet, transparencat dhe kartolinat.

Besueshmëri e lartë

Me një vëllim të shtypur deri në 50,000 faqe, ky printer Epson është një investim i shkëlqyeshëm për çdo biznes.

Lehtësia e përdorimit

Kapaciteti i lartë maksimal (maksimum 850 fletë) dhe toneri me rendiment të lartë (deri në 13.300 faqe) nënkupton më pak kohë për rimbushjen e printerit. Thjesht shtypni një buton për të hapur pajisjen dhe për të hequr dhe zëvendësuar tonerin në një mënyrë të lehtë dhe intuitive, në mënyrë që stafi të mos humbë kohë me zëvendësimin e harxhimeve.

Lidhshmëri, integrim dhe siguri e përparuar

Duke pasur parasysh gjurmën e vogël, mund ta vendosni pajisjen pranë grupeve të punës ose edhe në tavolinë. Emulimet e shtypura, përfshirë PCL6, PostScript 3 dhe PDF 1.7, së bashku me protokollin IPv6 dhe lidhjen e Gigabit Ethernet, ju lejojnë të integroni printerin në çdo zyrë. Me mbështetje të përparuar për standardet IPSec dhe SSL, ju mund të rrisni sigurinë kur shtypni dokumente me informacion të ndjeshëm. Shtypja e sigurt e dokumenteve konfidenciale garantohet gjithashtu nga programi Email Print për Enterprise4, i mbështetur nga printeri.

Karakteristikat kryesore

  • Printim me Shpejtësi të Lartë: 40 ppm Shpejtësia e printimit ISO si në të zezë ashtu edhe me të bardhë
  • Operacion i besueshëm: 50,000 vëllim i shtypur në faqe
  • Toner me rendiment të lartë: Printon deri në 13.300 faqe
  • Emulime të shtypura PDL: PCL6, PostScript 3 dhe PDF 1.7
  • Ideale për grupet e punës: Falë gjurmës së saj të vogël, mund ta vendosni pajisjen direkt në tryezë.

Additional information

Marka

Epson

Modeli

AL-M320DN

Tipi Printerit

Laser

Tipi Letres

A4, A5, Leter

Numri Faqeve

40 ppm

Rezolucioni

1200 dpi

Duty Cycle

50,000 faqe

Processori

1,000 MHz

Ram

1GB

Pesha

12.85 kg

Ngjyra

Bardhe, Zeze

Nderfaqe/Porta

RJ45 Port (10/100/1000Mbps), USB

Sistemi‎‎‎ Operimit

MacOS, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Server

Pesha e Letres

60 g/m² – 220 g/m²

Konsumi Energjise

<600W

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu