Cante Laptopi ADJ 15,6″ EasyBag 180-00038

2,300 L

In stock

Cante Laptopi EasyBag ADJ – 15.6″ – Black

Krahaso
SKU: 180-00038 Categories: , Tags: , , , , , , , ,
  • Cante laptopi per te gjithe modelet 15.6 inch
  • Siguron mbrojtje thelbësore për kompjuterin tuaj
  • E perbere me material shume cilesor.
  • Mbron pajisjen nga goditjet dhe gervishtjet

  • Xhep i jashtem per aksesore, per ruajtjen e dokumenteve, dhe kabllove

  • Strehim i brendshëm i projektuar për nootebook
  • Rripi eshte i ndryshueshem ne gjatesi
  • Permasat e cantes : 42 x 32 x 6 cm
  • Ngjyra e zeze

 

 

Kategori

Cante Laptopi ADJ 15,6" EasyBag 180-00038

2,300 L

Add to Cart