Cante Laptopi ADJ 15,6″ Lite Bag 180-00041

1,700 L

In stock

Cante Laptopi Lite Bag – ADJ – 15.6″ – Black

 

Krahaso
  • Cante laptopi per te gjithe modelet 15.6 inch
  • Siguron mbrojtje thelbësore për laptopin tuaj
  • E perbere me material shume cilesor
  • Xhep i jashtem per aksesore, per ruajtjen e dokumenteve, dhe kabllove

  • E pajisur me strehim të brendshëm per laptopin, mbron pajisjen nga goditjet dhe gervishtjet
  • Xhep i jashtem per aksesore, per ruajtjen e dokumenteve, dhe kabllove
  • Rripi eshte i ndryshueshem ne gjatesi
  • Permasat e cantes : 42 x 32 x 5,5 cm
  • Ngjyra e zeze

Kategori

Cante Laptopi ADJ 15,6" Lite Bag 180-00041

1,700 L

Add to Cart