Cante Laptopi Rivacase 15,6″

2,300 L

In stock

Çantë Laptopi Rivacase 8037 -per te gjithe modelet 15.6 inch – Numri i xhepave të përparmë: 1 – Dorezë mbajtëse – Rrip i ndryshueshem ne gjatesi – Ngjyra e zeze

Krahaso
 • Cante Laptopi Rivacase 8037
 • Per te gjithe modelet 39.6 cm (15.6 “)
 • E perbere me material shume cilesor poliester
 • Xhep i jashtem per aksesore, per ruajtjen e dokumenteve, dhe kabllove
 • Doreza e mbajtjes
 • Rripi eshte i ndryshueshem ne gjatesi
 • Ngjyra e zeze
 • Ngjyra e sipërfaqes Monokromatike
 • Permasta e produktit 420 mm x 55 mm x 290 mm

See It Styled On Instagram

  No access token

Main Menu