Cante Laptopi Targus 13,3″

2,400 L

In stock

Krahaso
SKU: CN313 Category: Tags: , , , , , , ,
  • Cante laptopi per te gjithe modelet 13,3″ inch
  • Ky koleksion i cantave të laptopëve sjell një prirje bashkëkohore në dizajnin klasik
  • Ndërtuar nga materiale cilësore
  • Siguron mbrojtje thelbësore për kompjuterin tuaj, mbron nga goditjet dhe gervishtjet
  • Gjatësia e rripit të shpatullave është e rregullueshme dhe rripi mund të hiqet plotësisht nëse dëshironi
  • Xhep per aksesore, per ruajtjen e dokumenteve, dhe kabllove

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu