HP LaserJet Pro M201n

23,900 L

Out of stock

Krahaso
SKU: CF455A Category: Tags: , ,

Blerë shpeshherë së bashku

Përmirësoni sigurinë me mjaft karakteristika të sigurisë së integruar dhe opsionale, rrisni produktivitetin me shpejtësi të shpejtë të shtypjes dhe shtypni nga telefonat inteligjentë, tabletët ose laptopët me mundësi të shtypjes celulare.

Karakteristika

Thjesht shtypni — të mbrojtura dhe të lidhura
Menaxhoni me lehtësi cilësimet dhe ndihmoni në mbajtjen e të dhënave të sigurta me veçoritë e integruara.
Ndani me lehtësi këtë printer duke përdorur lidhjen e Ethernet.
Lidhuni me USB dhe mjetet e hyrjes nga PC juaj për të menaxhuar printerin dhe furnizimet tuaja.
Karakteristika intuitive për një përfundim të shpejtë
Shpejtësia përmes detyrave të shtypjes — duke përdorur panelin e thjeshtë të kontrollit.
Punoni me më pak pritje. Hapni produktivitetin tuaj me shpejtësi të shpejtë të shtypjes deri në 26 faqe në minutë.
Filloni të punoni, menjëherë jashtë kutisë — të përfshirë, fishek toner me 1500 faqe, me kapacitet të plotë.
Printoni projekte pa pauzë — ky printer ka një tabaka hyrëse prej 250 fletësh plus një slot ushqimi me përparësi 10 fletë.
Shtypja e bërë e lëvizshme
Dërgoni me lehtësi punët e shtypura pa tel pa një rrjet.
Printoni lehtësisht nga pajisjet e lëvizshme në punë, shtëpi, ose në lëvizje me këtë printer të certifikuar Mopria.
Printoni shpejt nga iPhone®, iPad® dhe iPod touch®, duke përdorur konfigurimin ose aplikacionet e kërkuara të Apple® AirPrint

Additional information

Marka

HP

Modeli

CF455A

Tipi Printerit

Laser

Tipi Letres

A4, A5, Leter

Numri Faqeve

25 ppm

Rezolucioni

600 dpi

Duty Cycle

30,000 faqe

Processori

750 MHz

Ngjyra

Bardhe, Zeze

Nderfaqe/Porta

RJ45 Port (10/100/1000Mbps), USB

Sistemi‎‎‎ Operimit

MacOS, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Server

Pesha e Letres

60 g/m² – 220 g/m²

Kategori

HP LaserJet Pro M201n

23,900 L