D-LINK 4G LTE ROUTER MOBILE

8,500 L

In stock

Karte SIM per lidhje me internet – I pajtueshem me paisjet wireless 802.11n /g/b – Ekran LCD – Porte mikro-USB per karikim te shpejte – Kohezgjatja e baterise deri ne 5 ore – Kriptimi standard i industrisë Wi-Fi WPA / WPA2

 

Krahaso

Lidhu Kudo

Vendosni kartën SIM per t’u lidhur me interneti celular 4G LTE dhe ndani internet, duke lejuar familjen dhe miqtë tuaj të qëndrojnë të lidhur.

Karakteristikat e Sigurisë

Routeri mobile DWR-932 4G / LTE është i lehtë për t’u përdorur dhe përfshin një mori karakteristikash sigurie. Firewall-i i integruar mban kompjuterët dhe pajisjet e tjera të sigurta nga ndërhyrjet në internet, ndërsa kriptimi i sigurisë WPA parandalon përdoruesit e paautorizuar të lidhen me rrjetin tuaj.

Perdorim Fleksibel 

Routeri mobile DWR-932 4G / LTE ju jep lidhje të menjëhershme.Të gjitha në një pajisje të fuqishme por edhe të lëvizshme. Bateria 2000 mAh Li-on ju lejon të qëndroni të lidhur për periudha të gjata kohore. 

Additional information

Brand

D-Link

Përshkrim i Produktit

Router mobile 4G / LTE

Wi-fi

802.11n/g/b

Shpejtësia Wifi

150Mbit/s

Nderfaqet

Porta Micro-USB, ndërfaqja standarde e kartës SIM

Antenat

Antena e brendshme LTE, 2 x antena te brendshme Wi-Fi (1×2 MIMO; UL/DL)

Bateria

1 x 2000 mAh Li-ion bateri

Permasat

97 x 60 x 16.47 mm

Ngjyra

E zeze

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu