D-Link Wireless N-300 Mbps

1,800 L

In stock

ADAPTOR NANO USB 2.0 ME TEKNOLOGJINE WIRELESS 11N ME SHPEJTESI DERI NE 300Mps

Krahaso
SKU: DWA-131 Categories: , Tags: , ,

ADAPTOR NANO USB 2.0 ME TEKNOLOGJINE WIRELESS 11N ME SHPEJTESI DERI NE 300Mps

D-Link DWA-131 Wireless N Nano USB Adapter | Computer Troopers

  • Siguroni lidhjen wireless duke perdorur kriptimet e avancuara WPA ose WPA2.
  • Lidhuni ne menyre te menjehershme dhe te sigurt me rrjetin e internetit duke perdorur vetem nje buton Wi-Fi Protected Setup (WPS).
  • Me nje dizajn te holle dhe madhesi kompakte per perdorim me te lehte kur jeni ne udhetim apo ne nje vend te tejmbushur me njerez.
  • Teknologjia me e fundit 11n wireless per nje shpejtesi me te madhe dhe game me te gjere.
  • Siguroni lidhjen me kompjuterin apo laptopin tuaj thjesht duke shtypur nje buton.

Kategori

D-Link Wireless N-300 Mbps

1,800 L

Add to Cart