Disk 128GB USB 3.1 kingstone

2,700 L

In stock

USB Kingston 128GB

Krahaso
Categories: ,

Kingston’s DataTraveler® 100 G3 (DTIG4/128GB) USB flash drive është në përputhje me specifikimet USB 3.1 për të përfituar nga teknologjia në fletoret e reja, PC-të e desktopit dhe pajisjet dixhitale. DT100G3 e bën më të lehtë se kurrë ruajtjen dhe transferimin e dokumenteve, prezantimeve, muzikës, video dhe shumë të tjera.

DT100G3 përmban një dizajn të shëndetshëm dhe me kosto efektive për të shtuar përvojën në USB 3.1 një investim minimal. E disponueshme në kapacitete nga 64GB, DTIG4/128GB është prapa në përputhje me USB 2.0 dhe ka një garanci pesë-vjeçare

E përshtatshme me Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10,   System Operating Mac (v. 10.10.x +), Linux (v.2.6.x +), Sistemi Operativ Chrome.

 • Brand Kingston
 • Capacity 128GB
 • Product Dimensions 5.5 x 2.1 x 1 cm
 • Memory Type USB Flash Drives
 • Item Weight 18 g
 • Color White Green
 • Read Speed 100MB/s
 • Write Speed 10MB/s
 • Connection Speed USB 3.1
 • Wireless Type 802.11a
 • Storage Temperatures -20°C to 85°C

Publikime ne Instagram

Kategori

Disk 128GB USB 3.1 kingstone

2,700 L

Add to Cart