Flash Disk Kingston 32GB USB 3.1 DTIG4/32GB

2,000 L

In stock

Krahaso

Flash Drive 32 GB USB 3.0 DataTraveler I G4 nga Kingston është një pajisje ruajtëse e kujtesës flash kompakte, e lëvizshme për të dhënat tuaja. Ka 32 GB kapacitet të ruajtjes së të dhënave për të ruajtur foto, dokumente ose të dhëna të tjera. DataTraveler ka një shpejtësi leximi prej 40 Mb / s dhe shpejtësi shkrimi prej 10 Mb / s. Porta e tij USB 3.0 është e përputhshme me të gjitha pajisjet USB. Eshtë i lehtë për t’u përdorur, nuk kërkon softuer shtesë dhe është i pajtueshëm me të dy sistemet operative Windows dhe Mac OS X. Një kapak mbron spinën USB dhe të dhënat tuaja.

Additional information

Brand

Kingston

Kapaciteti

32 GB

Nderfaqet

USB 3.0/3.1 Gen 1 (5 Gb/s)

Shpejtesia leximit

40 MB/s

Shpejtesia shkrimit

10 MB/s

Tempratuara e operimit

32 – 140°F / 0 – 60°C

Sistemi operimit

Microsoft Windows Vista,
Linux 2.6,
Microsoft Windows 7,
Google Chrome OS,
Windows 8,
Windows 8.1,
Windows 10,
Apple MacOS X 10.9.x

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu