Fotokopiatrice Canon imageRUNNER 2630I+tavoline mbajtese dhe toner

240,000 L250,000 L (-4%)

In stock

 

 • Canon imageRUNNER 2630I
 • Teknologjia e printimit: Laser,   Printimi: Mono printing,   Rezolucioni maximal: 600 x 600 DPI
 • Shpejtësia e shtypjes: Deri në 30 ppm
 • Maximumi i rezolucionit te kopjeve: 1200 x 1200 DPI
 • Skanimi: Skanim me ngjyra,   Rezolucioni i optikes se skanimit: 600 x 600 DPI
 • Maximumi ISO A- i madhesise se letres: A3
 • WI-FI
Krahaso
SKU: 3809C004 Categories: , Tags: ,
 • Canon imageRUNNER 2600 Series

Fale kapacitetit te larte te letres dhe perpunimit super te shpejte te dokumenteve kjo fotokopjatrice ka nje rendiment mjaft te madh pergjate punes.

 • Fjala e fundit e teknologjise moderne

Optimal per bizneset me kerkesa te larta printimi.

 • Personalizim i avancuar

Opsionet e ekranit mundesojne perdoruesve te shumte qe te personalizojne kontrollet ne nje prekje per te pershpejtuar detyrat e perditshme.

 • Fleksibilitet 

Lehtesi ne operim dhe kontroll fale nderfaqjeve te krijuara per te thjeshtesuar rrjedhen e punes.

 • Lidhja me pajisjet smart 

Printoni,skanoni,kopjoni ose dergoni dokumente nga cdo pajisje smart me ane te lidhjeve te avancuara.

 

 

 

Publikime ne Instagram

  Instagram has returned invalid data.

Kategori

Fotokopiatrice Canon imageRUNNER 2630I+tavoline mbajtese dhe toner

240,000 L250,000 L (-4%)

Add to Cart