Hard Disk 8TB WD RED PRO SATA3 2,5″ WD8003FFBX

39,800 L

In stock

Krahaso
SKU: WD8003FFBX Category: Tags: , , , , , ,

Additional information

Brand

WD

Seria

Red Pro

Modeli

WD8003FFBX

Nderfaqja

SATA 6.0Gb/s

Kapaciteti

8TB

Shpejtesia

7200 RPM

Cache

256MB

Faktor formë

3.5"

Karakteristikat

WD Red Pro vijnë të pajisura me teknologjinë NASware 3.0 e cila rrit pajtueshmërinë e sistemit duke lejuar integrim të përsosur me infrastrukturën tuaj ekzistuese të rrjetit.Shtoni vlerë në biznesin tuaj duke u mundësuar punonjësve tuaj që të ndajnë me shpejtësi skedarët e tyre dhe dosjet rezervë në mënyrë të besueshme.

Teknologjia e përparuar ekskluzive e firmuerit, NASware 3.0, mundëson integrim të përsosur, mbrojtje të fortë të të dhënave dhe performancë optimale për sistemet NAS që veprojnë nën kërkesa të mëdha.

Disqet WD Red Pro janë të pajisura me një sensor me shumë boshte që zbulon automatikisht ngjarjet delikate të goditjes dhe teknologjinë dinamike të lartësisë së fluturimit që rregullon secilin funksion të leximit-shkrimit për të kompensuar dhe mbrojtur të dhënat. Ky kombinim i teknologjisë mbron më tej disqet në mjedise më të mëdha NAS deri në 1 deri në 24 dhe ndihmon në rritjen e besueshmërisë së hard drive.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu