Hard Disk i jashtem 1TB USB 3.0 Seagate Black STJL1000400

7,800 L

In stock

Krahaso
SKU: STJL1000400 Category: Tags: , , ,

Vendosja e Hard Diskut ne PC tuaj është e lehtë. Thjesht lidhni kabllon USB. Sistemi operativ Windows® gjithashtu zbulon automatikisht HD , kështu që nuk ka softuer për t’u instaluar dhe asgjë për t’u konfiguruar. Thjesht lidhni sistemin dhe përdorni ndërfaqen USB 3.0,për shpejtësi të transferimit të të dhënave mund te perdorni një port SuperSpeed ​​USB 3.0.

 

Additional information

Brand

Seagate

Tipi i Produktit

Hard Disk

Modaliteti HD

I jashtem

Kapaciteti

1 TB

Ndërfaqet / Portat

USB 3.0 Tipi A

Madhesia

2.5"

Suporti

Pc

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu