Hard Disk i jashtem 4TB USB 3.0 Seagate STJL4000400

15,800 L

In stock

Krahaso
SKU: STJL4000400 Category: Tags: , , , ,
  • Zgjeroni kapacitetin e kompjuterit tuaj me një zgjidhje të lehtë dhe kompakte
  • Pajtueshmëri e menjëhershme e kompjuterit me plug-and-play
  • Transferoni skedarët shpejt me USB 3.0 që është i pajtueshëm me USB 2.0
  • Sistemi operimit Windows10, Windows 8, Windows 7

Additional information

Brand

Seagate

Modeli

STJL4000400

Tipi i produktit

Hard Disk

Modaliteti

I jashtem

Kapaciteti

4 TB

Ndërfaqet / Portat

1 x Micro-USB 3.0 Tipi-B

Madhesia

2.5"

Sistemi operimit

Windows10, Windows 8, Windows 7

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu