Hard Disk i Jashtem 240GB USB 3.0 PNY ELITE PSD1CS1050240FFS

8,700 L

In stock

240GB Elite Portable SSD USB 3.0 Micro B

 

Krahaso

Elite Portable SSD e PNY ofron një kapacitet ruajtje deri në 480 GB në një dizajn me madhësi xhepi. USB 3.0, e cila ofron shpejtësi transferimi të shpejtë deri në 430MB / s *. Theshtë zgjidhja ideale për fotografët, videografët, dizajnerët grafikë ose çdo përdorues të zakonshëm të kompjuterit që ka nevojë të rezervojë ose transferojë skedarë të mëdhenj. Merrni të gjitha të dhënat tuaja me vete sa herë që ju nevojiten dhe keni mundesine t’i shkarkoni ato shpejt.

  • Kapaciteti 240 GB
  • Shpejtësi transferimi super të shpejtë deri në 430MB / s
  • Lidhja USB 3.0
  • I pajtueshëm me Windows dhe Mac OS X

Additional information

Brand

PNY

Kapaciteti SSD

240 GB

Shpejtësia e leximit

430 MB/s

Shpejtesia e shkrimit

400 MB / s

Nderfaqja USB

Micro-USB B

Versioni USB

3.0 (3.1 Gen 1)

Ngjyra

E zeze

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu