Hard Disk Samsung SSD 1 TB

34,000 L

In stock

Hard Disk i jashtem SSD 1TB samsung

Krahaso
SKU: MU-PA1T0G/EU Category: Tags: ,

Bota në xhepin tuaj
Merrni argëtimin, Documentet ose lojërat tuaja kudo ku shkoni me pushime, Ndjeni lirinë e ruajtjes së madhe dhe transferimet e shpejta në laptopë, smartphone, . T5 i fundit lehtësisht mund te mbahet në xhep ose çantë, me mundësi të shumta ngjyrash që plotësojnë sensin tuaj të stilit.

 

Samsung SSD 1 TB

Shpejtësi të shpejtë transferimi
Me memorje flash flash Samsung V-NAND dhe një ndërfaqe USB 3.1 Gen 2, T5 siguron shpejtësi transferimi deri në 540 MB / s *, që është deri në 4.9x më shpejt se HDD-të e jashtme **. Transferimet dhe kopjet rezervë të të dhënave me madhësi të mëdha, përfshirë videot 4K dhe fotot me rezolucion të lartë do të jenë shumë më të shpejtë dhe më të shpejtë.

 

Additional information

Marka

SAMSUNG

Hard Drive

1000 GB, SSD

Nderfaqe/Porta

USB

Sistemi‎‎‎ Operimit

Android, MacOS, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Server

Ngjyra

Gold

Kategori

Hard Disk Samsung SSD 1 TB

34,000 L

Add to Cart