Hard Disk SSD 500GB WD Black SN750 M.2 2280 WDS500G3X0C

12,500 L

In stock

Western Digital WD BLACK SN750 NVMe M.2 2280 500GB PCI-Express 3.0 x4 64-layer 3D NAND Internal Solid State Drive (SSD) WDS500G3X0C

Krahaso

WD_BLACK ™ SN750 NVMe ™ SSD sjell performancë të nivelit më të lartë për entuziastët e lojërave dhe pajisjeve që kërkojnë të ndërtojnë ose azhurnojnë PC-në e tyre. I disponueshëm në kapacitet 500GB, WD_BLACK ™ SN750 NVMe ™ SSD rivalizon disa nga disqet me performancën më të mirë në treg për t’iu dhënë lojtarëve atë avantazh konkurrues.

 

Additional information

Brand

Western Digital

Modeli

WDS500G3X0C

Seria

WD Black SN750

Kapaciteti

500 GB

Faktor formë

M.2 2280

Nderfaqja

PCI Express 3.0 x4 (NVMe)

NAND Flash

3D

Performanca sekuenciale e leximit

3430MB/s

Performanca sekuenciale e shkrimit

2600MB/s

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu