Karrige Arozzi

23,000 L

In stock

Krahaso

Karrige Arozzi Enzo-Bk, e zezë

Kapaciteti i bartjes: 120 kg

Mbulese: Lekure

Ngjyra: Zeze

Pesha: 15 kg

Rrotullim: 360 °

Prodhuesi: Arozzi

Karrigeja për lojëra Arozzi Enzo sjell rehati dhe elegancë në shtëpinë apo zyrën tuaj, duku ju ndihmuar të arrini performancë të lartë, qoftë gjatë një dite me punë në kompjuter apo duke luajtur lojërat e juaja të preferuara. Karriga është e mbuluar me lëkurë. Ajo peshë prej 15 kg dhe kapacitet prej 120 kg. Ka mundësi të rrotullimit 360°. Dizajni ergonomik mundëson përdorim të rehatshëm për orë të tëra, duke iu mundësuar manovrimin e lehtë me karrigen.

 

Publikime ne Instagram

    Instagram has returned invalid data.

Kategori

Karrige Arozzi

23,000 L

Add to Cart