Karrige Gaming Trust GXT 716 Rizza RGB LED BK 23845

47,000 L

In stock

Krahaso
 • Skajet e ndriçuara RGB LED të integruara
 • Personalizoni përvojën tuaj të dritës me një total të kombinuar prej 350 ngjyrave dhe efekteve
 • Telekomanda me wireless për të ndryshuar vendosjen e ngjyrës dhe efektit dhe rregullimin e shkëlqimit
 • Xhepa shtesë për të vendosur telekomandën
 • Mbështetëse të rregullueshme nga lartësia brenda / jashtë
 • Mbështetëse e anueshme 175 ° me mundësi mbylljeje
 • Mbështetëse e rehatshme e shpinës
 • Kornizë bazë solide me rrota 60 mm
 • Plotesisht e rrotullueshme 360˚
 • Jastëk i rregullueshëm i qafës dhe i mesit
 • Ashensor me gaz të klasit 4 me cilësi të lartë

Më shumë dritë për lojërat tuaja

Karrigia e lojrave duhet të ketë dy karakteristika: duhet të jetë komode dhe elegante. Sepse, le ta pranojmë, karrigia e lojërave është gjëja e parë që vëreni në një dhomë lojrash. Karrigia Trust GXT 716 Rizza i kryen të dy funksionet shumë mirë. Karrigia Rizza është jashtëzakonisht e rehatshme falë jastëkëve të qafës dhe mesit, ndërsa skajet me drita LED RGB plotësisht të integruara i japin asaj një pamje elegante që e vendos gjithmonë në qendër të vëmendjes.

350+ Modalitetet RGB

Karrigia Trust Rizza është vërtet e rregullueshme. Ngjyrat RGB janë të rregullueshëm në 12 ngjyra të ndryshme fikse, shkëlqimi është i rregullueshëm dhe ju mund të zgjidhni midis mbi 350 modaliteteve RGB me telekomandë. Dritat mundësohen nga banka e furnizuar me energji elektrike, kështu që nuk keni nevojë të lidhni kabllot me PC tuaj.

Luaj komod për orë

Stili ka rëndësi, por komoditeti është gjithashtu i rëndësishëm. Kjo karrige e lojrave të nivelit të lartë është plotësisht e rregullueshme për t’iu përshtatur stilit tuaj. Selia është e rregullueshme për lartësinë falë mekanizmit të ngritjes së gazit të klasit 4, ndërsa mbështetësja ofron mbështetjen e duhur për lojë të rehatshme. Vendosni qafën dhe pjesën e poshtme të shpinës të rregullueshme kudo që dëshironi dhe luani pa u shqetësuar për dhimbjen e shpinës.

Falë kornizës bazë të fortë, Trust GXT 716 është jashtëzakonisht i fortë. Rrotat sigurojnë mjaft lëvizshmëri, ndërsa ulëset e rrotullueshme 360 ​​° ju lejojnë të ktheheni shpejt kur është e nevojshme.

Komoditet

Telekomanda ju lejon të zgjidhni cilësimet që dëshironi. Sa herë që fikni Rizza, kjo karrige mban mend se cilat cilësime RGB ju pëlqejnë herën tjetër kur e ndizni përsëri. Dhe pasi të keni rregulluar Rizza sipas dëshirës tuaj, thjesht vendosni telekomandën në xhepin e integruar që mban.

Additional information

Pesha maksimale

150 kg

Lartësia e produktit (në mm)

1340 mm

Gjerësia e produktit (në mm)

680 mm

Dizajn ergonomik

Klasa e ngritjes së gazit

class 4

Aksesorë

Telekomandë wireless

Dritat

Ngjyrat LED

RGB

Ngjyrat LED të rregullueshme

mbi 350 mundësi të ndryshme ngjyrash

Mbështetjet e rregullueshme të krahut

po, dy drejtime (lart / poshtë) (rrotullohuni)

Lartësia e sediljes së rregullueshme

po, 45/53 cm

Kënd i rregullueshëm i uljes

sedilja e pjerrët me mekanizëm mbyllje

Këndi i rregullueshëm i pjesës së pasme

po, 175

Numri i rrotave

5

See It Styled On Instagram

  No access token

Main Menu