Karrige Ryon

22,000 L

In stock

Krahaso
Category:

Karrige Trust Ryon Gaming 

Lloj i produktit             –         Karrige lojrash PC

Permasat                    –           43 cm me 53 cm me 150 cm

Pesha                         –          15.2 kg

Kapaciteti i mbajtjes     –         150 kg

Kendi i rrotullimit         –         360°

Ngjyra                         –         E zeze + e bardhe

Mbulesa                      –         Lekure

Mbushje mbrapa dhe tek sedilja
Krahet e fiksuara dhe të mbushura

Karrige Ryon lojrash ergonomike, me rrotullim dhe me lartesi te rregullueshme , mbushje e vecante e armatures ne sedilje dhe mbeshtetese e cila ofron nje qendrim te rehatshem. Karrigia eshte e dizenjuar ne dy ngjyra, te zeze dhe te bardhe.

 

Kategori

Karrige Ryon

22,000 L

Add to Cart