Karte Memorie Kingston 64GB microSDHC Canvas Select SDCS2/64GB

2,600 L

In stock

Karte memorje Kingston Canvas Select Plus SD SDCS2/64GB – Kapaciteti 64GB – 100MB/s Leximi

Krahaso

Projektuar për pajisjet Android dhe ndërtuar me specifikimet e performancës A1, karta memorie 64 GB Canvas Select Plus UHS-I microSDXC me adaptor SD nga Kingston ofron shpejtësi dhe kapacitet të përmirësuar për të ngarkuar më shpejt aplikacionet, si dhe kapjen e imazheve të papërpunuara dhe JPEG Video HD 1080p. Me një kapacitet ruajtje deri në 64 GB, ky Canvas Select Plus jep shpejtësi leximi deri në 100 MB / s, dhe falë vlerësimit të klasës së shpejtësisë V10, shpejtësia e shkrimit nuk do të bjerë nën 10 MB / s.

E ndërtuar dhe testuar për t’i bërë ballë ambienteve të vështira, karta Kingston 64 GB Canvas Select Plus është e mbrojtur nga uji, goditjet, rrezet x dhe ekstreme të temperaturës prej -13 deri 185 ° F. Përfshihet një përshtatës microSD në SD me një çelës mbrojtës nga shkrimi, duke lejuar që kjo kartë të përdoret në pajisjet e përputhshme me SD.

Additional information

Brand

Kingston

Tipi kartes

microSDXC

Kapaciteti

64 GB

Shpejtesia leximit

100 MB/s

Shpejtesia shkrimit

10 MB/s

Tipi memorjes

UHS-I

Performanca

A1

Klasa e shpejtësisë

10

Klasa e Shpejtësisë së videove

V10

Klasa e Shpejtësisë UHS

U1

Tempratura operimit

-13 to 185°F/ -25 to 85°C

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu