Karte Memorie Kingston 64GB microSDXC Canvas Go Plus SDCG3/64GB

3,200 L

In stock

Kingston Canvas Go! Plus – Kapaciteti 64 GB – MicroSD – UHS-I – Leximi 170 MB/s – Shkrimi 70 MB/s – Klasa e Shpejtësisë së videove – V30

Krahaso
  • Transferimi i shpejtë

Transferoni dhe kapni përmbajtjen më shpejt në Full HD dhe UHD 4K me shpejtësi leximi deri në 170 MB / s dhe shpejtësi shkrimi deri në 70 MB / s.

  • Projektuar për Kamerat dhe Dron

Kjo kartë jep shpejtësi shkrimi që nuk do të ulen nën 30 MB / s, falë vlerësimeve të Klasës së Shpejtësisë UHS 3 (U3) dhe Klasës së Shpejtësisë Video 30 (V30).

  • Qëndrueshmeri

Kingston projektoi Canvas Go! Karta plus eshte rezistente ndaj ujit, goditjeve, dhe rrezeve x.

  • Mbështet Klasën e Performancës së Aplikacionit A2

Shpejtoni rrjedhën tuaj të punës me performancë më të shpejtë të aplikacionit.

Additional information

Brand

Kingston

Tipi kartes

microSDXC

Kapaciteti

64 GB

Shpejtesia leximit

170 MB/s

Shpejtesia shkrimit

70 MB/s

Tipi memorjes

UHS-I

Performanca

A2

Klasa e shpejtësisë

10

Klasa e Shpejtësisë së videove

V30

Klasa e Shpejtësisë UHS

U3

Tempratura operimit

-13 to 185°F/ -25 to 85°C

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu