Karte memorie KINGSTON Micro SD XC SDCG3/128GBSP 170 MB/s

4,700 L

In stock

Shpejtësi superiore transferimi deri në 170 MB / s1

Ideale për kamera, dronë dhe pajisje Android

Performanca e shpejtësisë U3 & V30

Krahaso
SKU: SDCG3/128GBSP Category: Tags: , , , ,
  • Brand                             Kingstone
  • Kapaciteti                      128BG
  • Tipi kartes                     MicroSD
  • Shpejtesia leximit         170 MB/s
  • Shpejtesia shkrimit       90 MB/s
  • Tipi memorjes                UHS-I

 

Kategori

Karte memorie KINGSTON Micro SD XC SDCG3/128GBSP 170 MB/s

4,700 L

Add to Cart