Kase HDD e jashteme

1,200 L

In stock

Krahaso
Category:

Marka:                                        ADJ
Modeli:                                       AH621
Madhësia:                                  2.5 ” SATA
Lidhja:                                        USB 2.01200
Materiali:                                    Alumin dhe plastik
Pershtatja me sistemin :          Win 7, Win 8, Win 8.1, Win 10, Mac OS 8.6
Kapaciteti HDD:                         Max 2 TB
Temperatura e funksionimit:    5 ° C deri +35 ° C
Lagështia:                                   20% RH deri 85% RH
Permasat:                                   130 x 79 x 12.6 mm
Pesha e produktit:                     126 g

Kategori

Kase HDD e jashteme

1,200 L

Add to Cart