Kit Tastiere & Mouse Wireless Asus W5000 White 90XB0430-BKM0W0

6,500 L

In stock

Kit Tastiere & Mouse – Wireless – Mouse Optik – Wrieless 2.4 GHz – USB – White

Krahaso
  • Tastierë kompakte me një përfundim elegant dhe një profil tepër të hollë 11 mm
  • Përmban çelësat e kupolës prej gome me qëndrueshmëri prej 10 milionësh me taste dhe goditje të heshtura
  • Tastierë me 13 çelësa të dedikuar për qasje të lehtë në funksionet e Windows.
  • Operon në brezin 2.4GHz për një lidhje të besueshme
  • Mouse me teknologjinë optike me rezolucion deri në 1600DPI.
  • Sistemi operimit Windows 10,Windows 7,Windows 8
  • Ngjyra e bardhe

ASUS W5000 set tastierë dhe mouse wireless i krijuar për t’ju çliruar nga lidhja në PC ose laptop. Tastiera me profil të ulët mat  ultra të hollë 11 mm, me çelësa të qëndrueshëm, me cilësi të lartë të gomës, për goditje të çelësave të heshtur.

Tastiera W5000 është me efikasitet energjetik dhe operon në brezin 2.4GHz për një diapazon efektiv prej 10m. Mouse automatikisht kalon në modalitetin e kursimit të energjisë kur nuk është në përdorim. Një tregues i vogël LED i ngulitur në qendër të mouse shkëlqen me të kuqe në mënyrë që të dini kur është koha për të ndryshuar baterinë. Dhe kur të keni mbaruar, dongleja USB mund të mbahet në mënyrë të sigurt në një fole të vogël drejtkëndëshe në pjesën e poshtme të mouse.

 

 

 

 

 

 

 

 

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu