Kufje ADJ Jab+Mikrofon Bluetooth

2,000 L

In stock

Kufie ADJ Jab Headset – Mikrofon – Kabllo FlatGjatësia e kabllit 1.14 m – Ngjyra Bardhe/Zi

 

Krahaso
SKU: 780-00045 Categories: , Tags: , , , , , , , , ,

Pajisjet mobile

I pajtueshëm me shumicën e telefonave Smart dhe tabletëve

Kabllo e sheshte

Anti-ngatërrim

Butoni i përgjigjes së thirrjes

Ju mund t’u përgjigjeni thirrjeve direkt përmes butonit në kabllon e kufjes

Additional information

Impedanca

32ohms±10%

Frekuenca

20Hz-20KHz

Konektoret

Stereo 3.5mm

Kapaciteti i energjisë

30mW

Plug

Stereo 3.5mm

Gjatesia e kabellit

1.14m

Ngjyra

Bardhe e zi

Kategori

Kufje ADJ Jab+Mikrofon Bluetooth

2,000 L

Add to Cart