Kufje ADJ me Bluetooth

3,400 L

In stock

 • Kufje te markes ADJ
 • Lidhje me bluetooth deri ne 10 m
 • Degjoni muzike perafersisht deri ne 10 ore
Krahaso
SKU: 780-00049 Category:

Kufje ADJ me Bluetooth me nje performancë te shkëlqyeshme me qartësi te lartë vokale dhe zanore,

në mënyrë që të ndjeni fuqinë e muzikës suaj. Versioni 5.0 garanton nje cilesi maksimale dhe nje

lidhje deri ne 10 m. I pajtueshem me iPhone/ Smartphone/ iPad. 

 1. Bluetooth                                             V 5.0
 2. Distanca                                               10 m
 3. Micro USB                                             Po
 4. Kohezgjatja e luajtes se muzikes       10 ore
 5. Kohezgjatja e telefonates                   12 ore
 6. Koha e karikimit te baterise               2.5 ore
 7. Frekuenca                                             20-20K Hz
 8. Ngjyra                                                     E zeze

Publikime ne Instagram

  Instagram has returned invalid data.

Kategori

Kufje ADJ me Bluetooth

3,400 L

Add to Cart