Kufje Bluetooth Conceptronic PARRIS01W WHITE

2,900 L

In stock

Krahaso
SKU: PARRIS01W Categories: , Tags: , , , , ,

PARRIS01W Kufje Wireless Bluetooth

  • Lidhja wireless Bluetooth 5.0
  • Bateri e rikarikueshme 400mAh e integruar. Mban funksionimin mesatar 5 ore
  • Mikrofon i integruar për telefonata
  • Funksioni i radios FM
  • Hyrja audio 3.5 mm
  • Plug and Play muzikë nga karta Micro SD / TF

Kufje Bluetooth Conceptronic është një pajisje multimediale e cila lidhet pa tel me një telefon celular Bluetooth, laptop ose PC. Të veshur normalisht si një grup kufjesh mbi kokë, kufjet sigurojnë tingull të pastër dhe me cilësi të lartë. Kufjet gjithashtu ofrojne qartësi të zërit dhe të cilësisë së lartë. Një shok i shkëlqyeshëm për të udhëtuar ose thjesht jetën e përditshme.

Additional information

Funksionet shtesë

Lexues karte microSD, radio FM

Ngjyra

E bardhe

Përdorimi i rekomanduar

Kompjuter, Laptop, Telefona Smart

Teknologjia e lidhjes

Wireless

Teknologjia wireless

Bluetooth

Versioni bluetooth

Bluetooth 4.2

Modaliteti i daljes së zërit

Stereo

Frekuenca

20 – 20000 Hz

Kontrollet

Volumi, përgjigjja / mbyll telefonaten

Lloji konektorit

Linja audio (stereo mini-telefon 3.5 mm)
USB (5 pin Micro-USB Type B )

Bateria

Bateria e kufjeve e karikueshme

Kapaciteti

350 mAh

Koha e rimbushjes

3,5 orë

Kategori

Kufje Bluetooth Conceptronic PARRIS01W WHITE

2,900 L

Add to Cart