Kufje me Mikrofon Conceptronic BK/Gray

1,100 L

In stock

Kufje Stereo Conceptronic-  E zezë/Argjend – Binaural – 2 m

Krahaso
SKU: 1200028 Category: Tags: , , , ,
  • Diapazoni i përgjigjes së frekuencës (Hz – KHz):20 – 22000 Hz
  • Plug & Play
  • Kontrolli i volumit
  • Rezistenca (Ω)32
  • Ndërfaqet jack 3.5mm
  • Audio + mikrofon
  • Mikrofon i integruar
  • Kufjet rrotullohen 180 ° dhe palosen plotësisht
  • Gjatësia e kabllit (m): 2
  • Ngjyra e zeze & silver

Chatstar është një kufje stereo e rehatshme për përdorim në shtëpi ose në zyrë, duke siguruar cilësi të shkëlqyeshme të tingullit për të dëgjuar muzikë, luajtur lojëra, biseda dhe video konferenca. Kufjet vijnë me një kabllo të sheshtë dhe kontrollues të volumit në linjë, mikrofon fleksibël dhe një kabllo 2 metra.

Kategori

Kufje me Mikrofon Conceptronic BK/Gray

1,100 L

Add to Cart