Kufje MELICONI, Speak FLUO BLU

1,700 L

In stock

Krahaso
SKU: 497438BA Category: Tags: , , , , ,
  • Tipologjia: Kufje
  • Ngjyre: Blu
  • Seri: MySound
  • Modeli: Speak SMART FLUO
  • Përgjigja e frekuencës (Hz – KHz): 20 – 20
  • Mikrofoni me butonin e përgjigjes / kontrollet audio

Kufje Speak Fluo me formë kompakte me nje dizanj te rrafinuar. SPEAK FLUO janë kufje stereo me mikrofon me një formë inteligjente të kursimit të hapësirës: falë earpads të rrotullueshme dhe të palosshme ju mund të merrni kufjet tuaja kudo me vete. Pajisur me jastëk të rehatshëm me efekt lëkure dhe cilësi dhe fuqi të lartë të zërit falë altoparlantit neodymium 40 mm.

Additional information

Tipologjia

Kufje

Ngjyra

Blu

Gjatësia e kabllit

150 cm

Ndjeshmëria

100 dB

Impendenza (Ω)

32 Ohm

Përgjigja e frekuencës

20 – 20.000 HZ

Projektuar per

Mp3 / SmartPhone

Mikrofon i integruar

Konektoret

1 x Jack 3,5mm

Kategori

Kufje MELICONI, Speak FLUO BLU

1,700 L

Add to Cart