Monitor 23.8″ Fujitsu E24-8 TSpro DisplayPort/DVI/VGA K1598-V160

19,300 L

Out of stock

Monitor Fujitsu E24-8 TS Pro -60,5 cm (23.8”) – 1920 x 1080 Pixel – Full HD – LED – 5 ms

Krahaso

FUJITSU Display E24-8 ​​TS Pro kombinon performancën e fortë të biznesit me kursimet e kostos. Ka Altoparlantë të integruar, teknologji Ndërrimi në aeroplan (IPS) me Full HD për një vizual audio suprem përvojë e kërkuar nga profesionistët e biznesit. E24-8 ​​TS Pro vjen me DisplayPort, DVI (HDCP), ndërfaqet VGA dhe është një monitor jashtëzakonisht efikas i energjisë.

In-Plane Switching (IPS) teknologji me rezolucion FHD që jep saktë cilësine e fotos.

Dizajn egrokonomik në një strehë të hollë dhe të zezë mat që ju ndihmon të kurseni në tryezë hapësirë ​​dhe të ketë një zonë të pastër pune.

Pesë mënyra ndriçimi që i ndihmojnë përdoruesit të kalojnë nga sRGB, aplikacionet Office, Photo, Video dhe dritë e ulët blu për kushte të ndryshme të ndriçimit.

Karakteristikë e dritës së dritës anti-shkëlqim dhe pa dridhje për të punuar pa lodhur sytë

Additional information

Madhesia ekranit

23.8 "

Rezolucioni

1920 x 1080 pixels

Formati i projeksionit

16: 9

Lloji i ekranit

IPS

Ndriçimi

250 cd / m²

Koha e përgjigjes

5 ms

Lloji HD

Full HD

Teknologjia e ekranit

LED

Raporti i kontrastit

1000: 1

Kendveshtrimi

178 ° horizontale; Vertikale 178 °

Numri i ngjyrave

16.7 milion ngjyra

Raporti i kontrastit (Dinamik)

20,000,000: 1

Portat

1 x DVI
1 x VGA (D-Sub)
1 x DVI-D

VESA

Altoparlantë

2 x te integruar

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu