Monitor 31.5″ LCD i Harkuar FullHD Philips

35,000 L

In stock

Philips 322E1C – Monitor i harkuar 32 Inch FHD – AMD FreeSync – Smart Image – Flicker free (1920 x 1080, 75 Hz, 4 ms, 250 cd/m² VGA/HDMI/DP/)

Krahaso

Ekrani i lakuar 31.5″ i linjës E ofron një përvojë vërtet zhytëse në një dizajn elegant. Përjetoni pamje të gjera Full HD me teknologjinë Adaptive-Sync.

Dizajn i ekranit të harkur për një përvojë më gjithëpërfshirëse

Ekrani i harkuar siguron një efekt zhytjeje të këndshëm, i cili përqendrohet tek ju në qendër të tryezës tuaj.

Imazhe të mrekullueshme me kënde të gjera të shikimit

Ekrani VA LED i Philips përdor një teknologji të përparuar të shtrirjes vertikale me shumë fusha që ju jep raporte kontrasti statik super të lartë për imazhe ekstra të gjalla dhe të ndritshme. Teknologjia e saj e optimizuar e menaxhimit të pikselëve ju jep një kënd shikimi jashtëzakonisht të gjerë 178/178 gradë, duke rezultuar në imazhe të qarta.

Ekran i plotë HD

Ky ekran përmban rezolucion të përmirësuar Full HD 1920 x 1080. Me HD të plotë për detaje të freskëta, të shoqëruara me shkëlqim të lartë, kontrast të jashtëzakonshëm dhe ngjyra realiste, prisni një fotografi të vërtetë.

Smart Kontrast 

Smart kontrast është një teknologji Philips që analizon përmbajtjen që po shfaqet, rregullon automatikisht ngjyrat dhe kontrollon intensitetin e dritës së pasme për të rritur në mënyrë dinamike kontrastin për imazhet dhe videot më të mira dixhitale ose kur luani lojëra ku shfaqen ngjyrime të errëta. Kur zgjidhet modaliteti Economy, kontrasti  dhe ndricimi rregullohet.

Modaliteti i lojës SmartImage i optimizuar për lojtarët

Ekrani i ri i lojrave Philips ka një rregullim të shpejtë të OSD për lojtarë, duke ju ofruar mundësi të shumta. Modaliteti “FPS” (First person shooting) përmirëson temat e errëta në lojëra, duke ju lejuar të shihni objektet e fshehura në zona të errëta. Modaliteti “Racing” përshtat ekranin me kohën më të shpejtë të përgjigjes dhe ngjyrën e lartë, së bashku me rregullimet e imazhit. Modaliteti “RTS” (Strategjia në kohë reale) ka një mënyrë të veçantë SmartFrame që mundëson theksimin e zonës specifike dhe lejon rregullimin e madhësisë dhe imazhit. Gamer 1 dhe Gamer 2 ju lejojnë të ruani cilësimet personale të personalizuara bazuar në lojëra të ndryshme, duke siguruar performancën më të mirë.

Teknologjia Flicker-Free

Teknologjia Philips Flicker-Free aplikon një zgjidhje të re për të rregulluar shkëlqimin për një shikim më të rehatshëm.

Modaliteti LowBlue

Cilësimi i Modalitetit LowBlue Philips përdor një teknologji softueri inteligjent për të zvogëluar dritën e dëmshme blu të valëve të shkurtra.

HDMI siguron lidhjen universale dixhitale

Një pajisje e gatshme për HDMI ka të gjithë pajisjen e nevojshme për të pranuar hyrjen e Ndërfaqes Multimedia me Përcaktim të Lartë (HDMI). Një kabllo HDMI mundëson transmetimin e videos dhe audios dixhitale me cilësi të lartë përmes një kabllo të vetëm nga një PC ose ndonjë numër burimesh AV (përfshirë kutitë e set-top, DVD player, marrësit A ​​/ V dhe kamerat video).

Lidhja DisplayPort për pamje maksimale

DisplayPort është një lidhje dixhitale nga PC për të monitoruar pa ndonjë konvertim. Me aftësi të larta, është plotësisht i aftë të mbështesë transferimin e të dhënave 10.8 Gbps / sek. Me këtë performancë të lartë dhe vonesë zero, ju merrni shpejtësinë më të shpejtë të imazhit dhe rifreskimit – duke e bërë DisplayPort zgjedhjen më të mirë për jo vetëm per zyre por edhe për lojërat, editimin e videos dhe më shumë.

Ekran Mercury Free eco-friendly

Monitorët Philips me ndriçim të pasmë LED janë të lirë nga Mërkuri, një nga substancat natyrore më toksike, që prek njerëzit dhe kafshët. Kjo zvogëlon ndikimin mjedisor të ekranit gjatë gjithë ciklit të saj të jetës.

Additional information

Brand

Philips

Ekrani

31.5 inch
Teknologjia AMD FreeSync™
Lloji i panelit LCD – VA LCD
Raporti – 16:9
Rezolucioni – 1920 x 1080 @ 75 Hz
Koha e përgjigjes – 4 ms
Ndricimi – 250 cd/m²
Kontrasti – 3000:1
Kendi shikimit vertikal/horizontal – 78º (V)/178º (H)

Portat

VGA (Analogue)
HDMI 1.4
DisplayPort 1.2

Përputhshmëria e Plug & Play

DDC/CI
Mac OS X
sRGB
Windows 10 / 8.1 / 8 /

Fuqia

On mode – 40.6 W
Modaliteti Standby – < 0.5 W (typ.)
Off Mode – < 0.3 W (typ.)
Klasa energjise – A
Fuqia suportuar – 100–240 VAC, 50–60 Hz

Detajet fizike

Permasat e produktit (mm) – 709 x 523 x 281 mm
Ngjyra – E zeze

Kategori

Monitor 31.5" LCD i Harkuar FullHD Philips

35,000 L

Add to Cart