Monitor Acer 21.5″ V226HQLBB LED Full HD VGA

13,000 L

Out of stock

Monitor Acer V6 V226HQLBB – 54,6 cm (21.5″) 1920×1080 – 5 ms – 200 cd / m2 – 100,000,000: 1 – 90 ° / 65 ° – VGA (D-Sub)

 

Krahaso

Monitorët e Serisë V6 ju lejojnë të punoni në menyre te rehatshme. Këto monitorë mund të instalohen në mur, duke zvogëluar hapësirën e kërkuar dhe pa cenuar funksionalitetin e tyre të plotë.Falë një raporti të përmirësuar të kontrastit dhe përgjigjes ultra të shpejtë nga monitorët Full HD. Gama e gjerë e teknologjive të integruara siguron shikim të qetë me kënde më të gjera dhe kohë më të shpejta të përgjigjes, duke ju lejuar të zvogëloni lodhjen e syve, duke dhënë ngjyra më reale dhe shikim më të qëndrueshëm. Monitorët e serive V6 janë në përputhje me RoHS dhe nuk përmbajnë merkur. Ato gjithashtu ndihmojnë në zvogëlimin e konsumit të energjisë falë teknologjive të përparuara të Acer-it EcoDisplay dhe ndriçimit të dritës LED të Bardhë. Më shumë se 10% e materialit të përdorur në këto monitorë është plastik i ricikluar PCR 2 dhe zvogëlon më tej ndikimin në mjedis.

 

Additional information

Ekrani

Madhesia ekranit : 21.5 "
Full HD
Teknologjia e ekranit : LED
Rezolucioni : 1920 x 1080
Raporti : 16:9
Kendi i shikimit horizontal : 90°
Kendi i shikimt vertikal : 65°
Shpejtësia e rifreskimit të ekranit : 60 Hz
Ndricimi : 200 cd / m2
Kontrasti : 100,000,000: 1

Portat

1 x VGA

Video

Rezolucioni : 1920 x 1080
Numri ngjyrave : 16,78 milion

Konsumi i energjisë

19.5W

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu