Monitor Acer KA242Ybi 23.8″ HDMI/VGA

16,200 L

Out of stock

Monitor Acer KA242Ybi [UM.QX2EE.005] – 23.8″ – (Full HD)1920 x 1080@75 Hz – 16:9 – 1 ms – 100,000,000:1 – 250 cd/m² – VGA (D-Sub) – Flicker reduction – Blue light reduction – AMD Free-Sync

 

Krahaso
  • Imazhe të gjalla

Ngjyrat e gjalla marrin jetë në Full HD 1080p. Filmat dhe lojërat duken më realiste, me detaje të vogla dhe tekst të dukshëm qartë në rezolucionin 1920 x 1080 me një raport 16:9.

  • Teknologjite e mbrojtjes së syve

Mbroni sytë tuaj nga sforcimi i panevojshëm me teknologjitë Acer BlueLightShield ™ dhe Flickerless.

 

Additional information

Madhesia monitorit

23.8"

Rezolucioni

(Full HD)1920 x 1080@75 Hz

Raporti

16:9

Pergjigja ne kohe

1 ms VRB

Numri ngjyrave

16.7 Million

Kontrasti

100,000,000:1

Ndricimi

250 cd/m²

Teknologjia backlight

LED

Këndet e shikimit

178° Horizontale
178° Vertikale

Lloji i panelit

IPS (In-plane Switching)

Portat

1 x VGA
1 x HDMI

Konsumi i energjises

28 W (Power Max)

VESA

100 x 100mm

Te tjera

Flicker reduction / Blue light reduction (Teknologjite e mbrojtjes së syve)

Ngjyra

E zeze

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu