Monitor Dell 21.5″

17,800 L

Out of stock

Monitor Dell 21.5″ Full High Definition HDMI VGA

Krahaso
SKU: SE2219H Category: Tags: ,
  •             ELEGANCE DHE QARTESI MAKSIMALE NGA CDO KEND 

                                                                     Dell 22 Monitor: SE2219H | Dell UK

Pavarësisht se ku jeni ulur, ngjyrat qëndrojnë të sakta dhe të qëndrueshme në të gjithë këndin e gjerë të shikimit 178 gradë / 178 falë teknologjisë së tij.
Ekrani  me pamje të rehatshme optimizon rehatinë në sy dhe zvogëlon emetimet e dëmshme të dritës blu për orë të gjata leximi.
Dizajni bashkëkohor me konture të hollë nga tre anë dhe një bazë e fortë për një pamje të pastër dhe të hijshme me aftësinë për të mprehur lehtësisht monitorin për këndin e duhur të shikimit

Specifikimet :

 Madhësia e monitorit     21.5″ (Raporti: 16:9)

 

 Teknologjia     LED Full HD pixels
    Rezulucioni  

1920 x 1080 pixels at 60 Hz

 Ngjyrat     16.7 milion ngjyra
 Ndriçimi      250 cd/m2
 Kontrasti     1,000:1
 Komunikimi 1x HDMI 1.4

1x VGA

 Konsumi i energjisë

Konsumi i energjisë (operacional): 15.9W (tipike)

 Te tjera

     Madhësia e shikimit diagonal:  60.47 cm (23.8 inches)

(madhësia e imazhit të shikueshëm të gjerë)

Dimensioni i shikueshëm i figurës 178 degree (H) / 178 degree (V)

SKU

SE2219H

Kategori

Monitor Dell 21.5"

17,800 L