Monitor i Harkuar MSI 27” QHD (2560 x 1440) HDR Ready, 165Hz, 1ms, AMD FreeSync

60,000 L

Out of stock

Monitor i harkuar LED MSI Optix MAG272CQR – 27inch – 2560×1440 – 1ms – 165 Hz –VGA/HDMI/DP/ –VESA – Black

 
Krahaso

Monitorët Optix përdorin një panel ekrani të harkuar që ka një normë harkimi prej 1500R, i cili është më i përshtatshmi për një gamë të gjerë aplikimesh. Panelet e harkuara gjithashtu ndihmojnë në zhytjen në lojë, duke ju bërë të ndiheni më të lidhur me të gjithë përvojën. E pajisur me një shpejtësi rifreskimi 165Hz + panel përgjigjeje 1ms kohë VA. Teknologjia HDR mund të prodhojë imazhe me më shumë detaje, një gamë më të gjerë ngjyrash.

Konfiguroni dhe personalizoni skemën tuaj të ngjyrave përmes API GAMING MSI. Me MSI Mystic Light, dritat RGB sigurojnë një dritë të butë ambienti. E ndërtuar për të përmirësuar seancat tuaja të lojërave për të qenë sa më komode. Me rregullimet e pjerrësisë, kthyeshmerise dhe lartësisë, ndryshoni me lehtësi pozicionin e monitorit të lojërave për ergonomi maksimale dhe përvojë optimale të shikimit. Monitorët MSI janë optimizuar për të prodhuar më pak sasi drite blu të shfaqura nga monitori, në mënyrë që të mund të qendroni perpara monitorit për periudha më të gjata kohore.

Additional information

Brand

MSI

Madhësia e monitorit

27"

Rezolucioni

2560 x 1440 QHD

Raporti

16:9

Përgjigjia në kohë

1 ms

Shkalla e rifreskimit

165Hz

Paneli

VA

Ndricimi

300 cd/m²

Raporti i kontrastit

3,000:1

Sipërfaqja ekranit

Anti refleks

Teknologjia adaptive-Sync

AMD FreeSync

Kendi shikimit vertikal/horizontal

178 º

Portat

1 x DisplayPort
2 x HDMI
2 x USB 2.0
1 x USB 2.0 Tipi B
1 x Kufje

Karakteristikat

Modaliteti i lojës,
Gamë me ngjyra 100% sRGB,
Reduktimi i dritës blu,
MSI flicker-free,
Projektim pa kornizë,
Teknologji HDR,
Modaliteti i shikimit të natës,
Drita mistike MSI,
Thellësia e ngjyrave 8-bit + 2FRC
VESA

Dimensionet e produktit

61.15 cm x 26.7 cm x 56 cm

Kategori

Monitor i Harkuar MSI 27” QHD (2560 x 1440) HDR Ready, 165Hz, 1ms, AMD FreeSync

60,000 L