Mouse ADJ Pure Evo USB MO136 510-00036

600 L

In stock

Mouse USB ADJ MO136 6D Pure Evo – Rezolucioni: 1200/1800/2400/3600 DPI – Teknologji Optike – Ngjyra e zezë

Krahaso

Projektimi Ergonomik

Studiuar dhe projektuar për ta bërë punën e përditshme me kompjuterin ose laptopin tuaj të rehatshëm, mouse përshtatet në mënyrë të përsosur në dorën tuaj.

Teknologjia optike

Precizion i lartë, falë teknologjisë së treguesit optik

Plug & Play

Pajisja nuk kërkon një drejtues instalimi, thjesht bashkojeni atë në PC dhe filloni ta përdorni.

Additional information

Lloji i pajisjes

6D Optical Mouse

Nderfaqja

USB

Rezolucioni

1200/1800/2400/3600 DPI

Numri i klikimeve

3 milion

Numri i scroll

200,000 rpm

Ngjyra

E zeze

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu