Mouse Gaming Triton X700

2,600 L

In stock

Atlantis Land Mouse optik USB 2500 DPI, LED RGB
Krahaso
  • 4 rezolucione te programueshme deri në 2500 dpi dhe të zgjedhshme përmes butonit të ndërprerësit dpi
  • Dritë LED RGB
  • Software profesional për krijimin makro, caktimin e butonit, personalizimin e ngjyrës së dritës RGB
  • 2 profile të personalizueshme të përdoruesit
  • Lidhje USB

Additional information

Perdorimi

Per lojra

Nderfaqja

USB

Teknologjia e levizjeve

Optike

Scroll

Numri i butonave

6

Rezolucioni

2500 dpi

Përdorimi i rekomanduar

PC / laptop

Dritat

E kuqe/blu/e verdhe

Gjatesia e kabellit

1.8m

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu