Printer Lexmark MS810N

70,000 L

Out of stock

  • Lazer monokrom
  • Shtypje dyfish (2 anë): Jo në dispozicion
  • Shpejtësia e shtypjes: Deri në 52 ppm
  • Vëllimi i rekomanduar i faqes mujore: 3000 – 50000 faqe
  • Shkarko Datasheet
Krahaso
SKU: 40G0120 Category: Tags: , ,

Finitura Profesionale

Prodhimi i projektit profesional me funksione opsionale ndarjeje, qepjeje dhe grushtimi automatik.


Koha më të shkurtra të pritjes

Shpejtësia e printimit deri në 52 faqe në minutë dhe shtypja e faqeve të para në vetëm 4.8 sekonda.


Prodhimi i proceseve pa ndërprerje

Shtimi i letrës dhe fishekët zëvendësues kryhen më rrallë falë një kapaciteti maksimal të ushqyerit deri në 4,400 fletë dhe fishekut toner me rendiment të lartë.


Performancë e lartë e besueshme

Për të shtypur vazhdimisht deri në 50,000 faqe në muaj dhe për të zvogëluar problemet e mirëmbajtjes falë menaxhimit tonë të përparuar të letrës.


Shpejtësia më e shpejtë e përpunimit

Aftësia për të përmirësuar shpejtësinë e shtypjes duke përfituar nga memorja e zgjerueshme deri në 2.5 GB, një procesor 800-MHz me dy bërthama dhe lidhja Gigabit Ethernet.

Additional information

Marka

Lexmark

Modeli

40G0120

Tipi Printerit

Laser

Tipi Letres

A4, A5, Leter

Numri Faqeve

52 ppm

Rezolucioni

1200 dpi

Duty Cycle

250,000 faqe

Processori

Dual Core, 800 MHz

Ram

512 MB

Ngjyra

Bardhe, Zeze

Nderfaqe/Porta

RJ45 Port (10/100/1000Mbps), USB

Sistemi‎‎‎ Operimit

MacOS, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Server

Pesha e Letres

60 g/m² – 220 g/m²

Konsumi Energjise

<600W

Kategori

Printer Lexmark MS810N

70,000 L