Printer A3 Epson XP 15000

47,900 L

Out of stock

Krahaso
SKU: C11CG43402 Categories: , Tags: , ,

Printer Epson Expression Photo XP 15000

Expression Photo HD XP-15000 është një printer fotografik që mund të shtypë fotografi me cilësi superiore A3 + ndërsa zë shumë pak hapësirë ​,është printeri më i vogël i fotografisë A3 + i Epson. Printeri XP-15000 ofron shumë karakteristika të lehta për t’u përdorur, duke përfshirë ndezjen automatike A4 në të dy anët, një ekran LDC 6,1 cm,  si dhe sirtarin e daljes . Sirtari i perparem i letrës mund të përdoret për lertat  A4, ndërsa sirtari pasëm i letrës është i përshtatshëm për letrat  A3 + duke përfshirë letër të trashë, bileta dhe CD / DVD . Printer Epson XP-15000  mund të printojë fotografi të panumërta me cilësi profesionale gjë që është e mundur falë përdorimit të bojërave me gjashtë ngjyra Claria Photo HD me të kuqe dhe gri. Me këtë printer fotografik, ju mund të bëni printime të shumta krijuese, menjëherë nga shtëpia. Me lidhjen Wi-Fi Wi, Wi-Fi Direct dhe aplikacionet të printimit celular të Epson, mund të printoni lehtësisht gjatë lëvizjes, si dhe të dërgoni dokumente në printer nga smartphone dhe tabletë, në shtëpi ose kudo që të jeni.

 

 • Prodhuesi                                                 Epson
 • Modeli                                                       XP-15000
 • Tipi Letres                                                 A3, A3+,A4, C6 (Zarf), DL (Zarf), Nr. 10 (Zarf)
 • Numeri i sirtareve                                    2
 • Duplex                                                       Po
 • Shpejtesia printimit (bardh e zi)             29 ppm
 • Shpejtesia printimit (me ngjyra)             29 ppm
 • Ngjyrat e printimit                                   E zeze,  Cyan, Gri, Magenta, e kuqe, e verdhe
 • Nderfaqe/Porta                                        USB, Wi-Fi
 • Rezolucioni                                               5,760 x 1,440 DPI
 • Sistemi‎‎‎ Operimit                                      Windows 10,8.1, 8, 7, XP SP3, XP

See It Styled On Instagram

  No access token

Main Menu