Printer Canon Pixma IP-7250

14,900 L

Out of stock

Printer Canon Pixma IP-7250

Krahaso
SKU: 6219B006 Category: Tags: , ,

Printer Canon Pixma IP-7250 mund të printojë fotografi të panumërta, ndërsa shpejtësia e printimit arrin 15 faqe për minutë në ngjyrat bardh e zi, dhe 10 faqe për minutë me ngjyra tjera. Me kompjuter mund ta lidhni përmes portit USB

Modeli:Canon Pixma IP-7250
Funksione shtesë:AirPrint
Konsumi (W):24
Kuti ngjyre të veçanta:
Lloji i printerit:Inkjet
Madhësia e printerit:A4
Ngjyra:Ngjyra / Bardhë e zi:Shumëngjyrësh
Përmasat [mm]:451 x 368 x 128
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:300
Pesha në kg:6,6
Printim DPI:9 600
Printim dyanësh automatik: PO
Printim të CD / DVD: PO
Rezolucioni – ngjyra e zezë [DPI]:9600 x 2400
Rezolucioni – ngjyra normale [DPI]:9600 x 2400
Shpejtësia e printimit me ngjyra – normale [faqe / min]:10
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë – normale [faqe / min]:15
Teknologjia:USB 2.0, WiFi
Teknologjia e printimit:Inkjet
Kodi Prodhuesit:6219B006

Support Sistem: Windows 10 (32 and 64bit)Windows 8 (32 and 64bit),Windows RT,Windows 7 (32 and 64bit),
Windows Vista SP1, SP2 (32 and 64bit),Windows XP SP3 (32bit),Mac OS X 10.5.8 – 10.8

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu