Printer Canon Pixma IX6850 InkJet A3

35,000 L

Out of stock

Canon PIXMA iX6850 InkJet – 9600 x 2400 DPI A3+ (330 483 mm) Wi-Fi – Duplex

 

Krahaso
  • Printer ultra kompakt dhe me performancë të lartë A3 +
  • Lidhje wireless dhe Ethernet
  • Cilësi e shkëlqyeshme me sistemin e bojës të veçantë dhe të zëvendësueshëm individualisht
  • Printim i shpejtë A4me ngjjyra dhe bardhe e zi

 

Printer kompakt A3 +

Ultra-kompakt ky printer zyre me performancë të lartë A3 + me 5 bojëra jep printime fotografike dhe dokumente me cilësi të jashtëzakonshme. Eshte zgjidhja ideale për shtypjen e dokumenteve të biznesit dhe fotove me format të madh.

E pajisur me lidhje Wi-Fi dhe Ethernet, ajo mund të ndahet lehtësisht midis shumë PC-ve. Shkarkoni aplikacionin Canon PRINT për të shtypur nga pajisjet tuaja Smart. E pajtueshme me Apple AirPrint dhe Google Cloud Print.

Sistemi i bojrave përfshin bojën e zeze dhe bojrat me pigment (e kalter, e kuqe, e verdhe, e zeze e lehte ) për të prodhuar tekst të qartë dhe imazhe me cilësi të laboratorit fotografik.

Falë teknologjisë FINE të Canon, ky printer mund të shtypë dokumente A4 në vetëm 14,5 ipm (bardh e zi) dhe 10,4 ipm (me ngjyra)  në rreth 36 sekondash.

Additional information

Brand

Canon

Lloji i printerit

InkJet

Modeli

PIXMA iX6850

Teknologjia wireless

WiFi
WLAN i integruar

Volumi mujor

12000 faqe

Rezolucioni

9600 x 2400 dpi

Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë

14 faqe / min

Shpejtësia e printimit me ngjyra

10 faqe / min

Shpejtësia e printimit të figurës

36 sekonda / foto

Ngjyra

E zeze (Black)
E kuqe (Magenta)
E verdhe (Yellow)
E kalter (Cyan)
E zeze e lehte (Light Black)

Formati i letres

A3+, A3, A4, A5, B4, B5, LTR, LGL, LDR, 25x30cm, 20x25cm, 13x18cm, 10x15cm

Numri i sirtareve

1

Kapaciteti i sirtarit të letrës

150 fletë

Duplex

Portat

1 x Ethernet
1 x USB Tipi B

Sistemi operimit

Android,iOS,Windows 7, 8, Mac OS X 10.6 Snow Leopard,Mac OS X 10.7 Lion,Mac OS X 10.8 Mountain Lion,Mac OS X 10.9 Mavericks

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu