Printer Laser A4 Kyocera Ecosys P3155dn

77,000 L

Out of stock

Printer Kyocera ECOSYS P3155dn – B/W – Duplex – laser – A4 – Rezolucioni 1200 x 1200 dpi – 57 Faqe per minute – Kapaciteti 500 flete – USB 2.0, Gigabit LAN, USB host

Krahaso
 • Performancë efikase dhe e shpejtë
 • Shtypja automatike në të dy anët
 • Rezolucioni i printimit 1,200 x 1,200 dpi
 • Më shpejt se 4,5 sekonda faqja e parë
 • Printim mono deri në 55 faqe / min / (A4)
 • Sirtari i hyrjes 500 fletë
 • Procesori 1.2GHz
 • 512MB RAM
 • Sistemi operimit Windows, Mac & Linux
 • Teknologjia e printimit mobile Apple AirPrint, Google Print Cloud, Kyocera Mobile Print, Mopria Print Service

 

Additional information

Brand

Kyocera

Modeli

Ecosys P3155dn

Teknologjia e printimit

A4 Laser Printer

Rezolucioni

1200 x 1200 DPI

Formati i letres

A4, A5, B5, B6

Shpejtësia e printimit

Deri në 55 faqe / min A4 dhe A5
Duplex 39 faqe / min

Koha e kopjimit të faqes së parë

4.5 s

Duplex

Ekrani

LED

Procesori

ARM Cortex-A9 1.2 GHz

RAM

512 MB (2560 MB)

Slot për kartë memorie

Numri i sirtarëve të letres

1

Kapaciteti i sirtarit të letrës

500 letra

Volumi mujor

250000 faqe

Portat

1 x USB 2.0 – 4 pin USB Type B
2 x USB host – 4 pin USB Type A
1 x LAN RJ-45

Teknologjitë e printimit mobile

Apple AirPrint, Google Print Cloud, Kyocera Mobile Print, Mopria Print Service

Sistemi operimit

Windows, Mac & Linux
Mac OS X Version 10.9 – 11.01
Windows 10 (32 & 64bit)

Ngjyra

Bardhë, zi

See It Styled On Instagram

  No access token

Main Menu