Printer Multifunksion Canon PIXMA TS3450 USB/WI-FI

17,300 L

In stock

Canon PIXMA TS3450 – Multifunksion – Teknologjia e printimit: Inkjet – Printimi: Shtypja me ngjyra, Rezolucioni maksimal: 4800 x 1200 DPI – Kopjimi: Kopje me ngjyra – Skanimi: Skanimi me ngjyra – Madhësia maksimale e letrës seri ISO A: A4 – Wi-Fi – USB 2.0

Krahaso

Printeri me bojë me ngjyra shumëfunksionale Canon TS3450 (4463C006) ofron një shpejtësi printimi prej 7,7 ppm. (Nr.), me ngjyra 4 ppm, rezolucion deri në 4,800 × 1,200 dpi, skaner cilësor, mundësi kopjimi. Eshtë e pajisur me një tabaka letre me kapacitet prej 60 fletë. Printeri mund të lidhet lehtësisht përmes USB ose përmes Wi-Fi. Kontrolli lehtësohet më pas nga një ekran LCD i qartë.

  • Shpejtësia e printimit të zi 7,7 ppm / 4 ppm me ngjyra
  • Rezolucion i lartë i shtypjes deri në 4,800 1,200 DPI
  • Funksionim i shpejtë dhe i lehtë me ekran monokrom
  • Pajisur me një skaner me rezolucion deri në 1,200 × 600
  • Wi-Fi – mundësia e lidhjes në re

Më shumë faqe, më shumë performancë

Seria gjithëpërfshirëse PIXMA TS3450 përmban lidhje wireless, një ekran LCD monokrom të qartë 1.5 inç dhe Fishekë FINE me XL opsionale për tekst të mprehtë në dokumente dhe foto pa kufij me ngjyra të gjalla deri në 5 × 7 inç. Mund të printoni foto pa bordura me madhësi deri në 5×7 ”; një foto 4×6 ”shtypet në vetëm 65 sekonda. Lidheni drejtpërdrejt me kamerën tuaj me teknologjinë Wi-Fi PictBridge.

 

Funksionim i lehtë dhe ndërfaqe e pasur

Printo, kopjo, skano dhe lidhu me cloud me Canon PRINT ose me AirPrint (iOS) dhe Mopria (Android). Avantazhi është kaseta praktike FINE, të cilat gjithashtu mund të zgjidhen në variantin XL për një kohë më të gjatë midis mbushjeve.

Additional information

Karakteristikat kryesore

Brand : Canon
Modeli : Pixma TS3450
Lloij i paisjes : Multifunksion
Funksionet : Printim, kopjim, skanim
Teknologjia e shtypjes : Ink-jet (me ngjyra)
Ekrani : 3.8 cm LCD Monochrome
Formati i printerit : A4
Tipi i letres : A, A4, A5, B5
Duplex
Kapaciteti i sirtarit te letres : 60 flete

Printimi

Rezolucioni i printimit : 4800 x 1200 dpi
Teknologjia e printimit : 2 fishekë FINE (E zezë dhe me ngjyra)
Shpejtësia mono e printimit : Afërsisht 7,7 ipm
Shpejtësia e printimit me ngjyra : Afërsisht 4,0 ipm
Shpejtësia e printimit të fotografisë : 10x15cm pa bordura: Përafër. 65 sekonda
Shtypja në të dy anët (Duplex) : Funksionimi manual

Kopja

Shpejtësia e kopjimit : 20 kopje (maks.min)
Zoom : 25 – 400%
Funksionet : Kopje e dokumentit, kopje pa bordura

Skaneri

Lloji i skanerit : Skaneri i fotove dhe dokumenteve (me ngjyra)
Rezolucioni i Skanerit Optik : 600 x 1200 dpi
Madhësia Maksimale e Dokumentit : 216 x 297 mm

Nderfaqja

1 x USB 2.0 – 4 pin USB Tipi B
Wi-Fi: IEEE802.11 b/g/n

Sistemi operimit

MS Windows 7 SP1, Android, iOS, Windows 8.1, Windows 10, Chrome OS, iPadOS, macOS 10.12.6 – macOS 10.15

Sisteme mobile të mbështetura

PIXMA Cloud Link
Canon Print Inkjet / SELPHY application
Canon Print Service plug-in (Android)
Google Cloud Print
Access point mode
WLAN PictBridge
Apple AirPrint
Mopria (Android)

Kategori

Printer Multifunksion Canon PIXMA TS3450 USB/WI-FI

17,300 L

Add to Cart