Skede grafike MSI RTX 2060S 8Gb Gaming

74,000 L

In stock

Krahaso
SKU: RTX2060S-V-VGPOC Category: Tags: , ,

Specifikimet:

 • Modeli :  GeForce® RTX 2060 SUPERTM VENTUS OC
 • Grafika : NVIDIA® GeForce® RTX 2060 SUPER™
 • Memory : 8GB GDDR6
 • Memory bus : 256-bit
 • Portat dalese : DisplayPort x 3 (v1.4) / HDMI 2.0b x 1
 • Nderfaqja : PCI Express x 16 3.0
 • Konsumi energjise : 175 W
 • Konektoret e energjise : 8-pin x 1
 • PSU e rekomanduar : 550 W
 • Cores : 2176 njesi
 • Frekuenca e transmetimit : 1665 MHz
 • Shpejtesia e memories : 14 Gbps
 • Dimensionet : 231 x 128x 42 mm
 • Rezolucioni maksimal dixhital : 7680×4320

MSI 2080 VENTUS

DIZAJN UNIK

Inovacioni ne kete produkt vjen me ane te freskueses qe eshte risi persa i perket formes dhe specifikave te saj te cilat pershtaten me cfaredo modeli qe deshironi.

trox

MAKSIMIZIM I TRASFERIMIT TE NXEHTESISE 

Pipat e nxehtesise vijne ne nje format edhe me te holle deri ne 6mm duke mundesuar keshtu nje maksimum te transferimit te nxehtesise.

 

Publikime ne Instagram

  No access token

Kategori

Skede grafike MSI RTX 2060S 8Gb Gaming

74,000 L

Add to Cart